AYLAK DERGİ

KEREM KUPACI

Perran Kutman ile çalışacağınızı öğrendiğiniz ilk anı hatırlıyor musunuz? Hatırlıyorsanız o süreçten bize biraz bahseder misiniz?

Projeyi ilk okuduğumda Gani Müjdeye çok güzel olmuş, çekilmese, seyirciye elden dağıtılıp okunsa bile çok tutar bu proje demiştim. Gani Afet öğretmen için Perran Kutman’la çalışmak istiyorum dedi, müthiş bir isimdi, Keramettin için seni düşünüyorum deyince, nutkum tutuldu, o zaman 32 yaşındayım, rol 16-17 yaşında. Sonradan bu zorluğun yanında bir de dev gibi bir isimle çalışacağım korkusu sardı 🙂 ilerleyen günlerde Ganinin ofisinde Perran abla ile tanıştık o kadar heyecanlandım ki sadece merhaba diyebildim 1,5 saatlik toplantıda, hiç konuşamadım.

Perran Kutman ile çalışmak size neler hissettirdi?

Ustanızın yanında güvendesinizdir her daim. Perran abla güvende hissettirir her zaman, düşersen toparlar. Aslında dizide seyrettiğiniz gibiydi set arkası. Kimi zaman abla kimi zaman arkadaş ve hep usta.

Kerem Kupacı’nın hayatında Perran Kutman’ın yeri neresidir?

Yüksekten çok geniş ve çok büyük bir pamuk yığının içine düşmekten farksızdır Perran ablayı tanımak, tanıdıkça daha da yumuşar insan. Mesleğin ve insanlığın en güzel isimlerinden biridir. Genç meslektaşlarımın tanımalarını isterdim.

Abone Ol

Yeni sayılarımızdan haberdar olmak için
ücretsiz abone olabilirsiniz.